ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلد های ستاره دار (*) الزامی است.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تایید پست الکترونیک *
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo RSS

چراغ قوه ضد انفجار

 intrinsically safe flashlights

 • چراغ قوه هاي ضد انفجار:
 • بازرسي هاي دوره اي در فعاليت هاي صنعتي، عمراني و خدماتي بويژه در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، صنايع هسته اي، دفاعي، حفاري هاي چاه هاي نفت و گاز، حفاري تونل و سدسازي ها و تونل هاي معادن ذغال سنگ و غيرو دغدغه هميشگي پرسنل بازرسي خطر انفجار ناشي از چراغ هاي دستي بوده که در موقعيت هاي تاريک مي بايست مورد استفاده قرار گيرند. چراغ قوه هاي ضد انفجار که بر اساس استانداردهاي بين المللي و طبقه بنديهاي استاندارد امريکا و اتحاديه اروپا ساخته شده اند، اين نگراني را براي هميشه رفع نموده است. اين چراغ قوه ها با داشتن ويژگي ضد انفجار مطابق استانداردهاي مربوطه که شامل موارد ذيل مي باشند کاربرد معمول پيدا نموده اند : 

Division 1& 2 :                                      Zone 0 , 1 & 2 :

group A : Acetylene                             II C : Acetylene, Hydrogen

group B : Hyrogen                                II B : Hyrogen

group C : Ethylen                                  II A : Propane

group D : Propane  

Class I (Flammable Gases , Vapors or Liquids)

Class II (Combustible Dusts) 

Class III (Ignible Fibers and Flyings)                                             تائيديه استاندارد

توضيحات بيشتر در اوراق پيوست ارائه شده است 

 • چراغ قوه ضد انفجار مدل DS-1 : 
 • داراي ويژگي هاي ضد آب، ضد ضربه و ضد انفجار، کوچک و پرتابل، قابل استفاده دستي، نصب روي انواع کلاه هاي ايمني و کلاه هاي آتش نشاني و نصب روي لبه جيب البسه هاي کار و مبارزه با حريق و مناسب براي غواصي زير آب. استفاده از اين چراغ قوه با بهره گيري از سه مدل گيره مخصوص در موقعيت هاي مختلف ممکن خواهد بود. تنوع گيره ها در ذيل معرفي شده اند. روشنايي اين چراغ قوه از طريق 4 باطري قلمي معمولي تأمين شده و داراي نوردهي در سه حالت نور قوي، نور ضعيف و چشمک زن براي موقعيت هاي مختلف مي باشد.
 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

 

 

کاتالوگ 

تائيديه استاندارد 

چراغ قوه ضد انفجار DF104-2W :

اين چراغ قوه ضد آب، ضد ضربه و ضد انفجار بوده، بزرگتر از نمونه بالايي است و بصورت دستي قابل استفاده بوده و با استفاده از دو مدل گيره ذيل قابل نصب بر روي پايه در داخل خودروهاي امداد و نجات و آتش نشاني و نيز قابل نصب بر روي لبه جيب مي باشد. نوردهي آن بصورت قوي و ضعيف و مشخصات فني آن در کاتالوگ ذيل در دسترس مي  باشد. در حال حاضر کالاهاي ذيل موجود و اماده تحويل فوري مي باشند .

 

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

 

 

 

 • گيره هاي اين چراغ قوه ها بشرح ذيل مي باشند :
 • گيره مدل A004 :
 • مخصوص اتصال چراغ قوه ها به لبه جيب لباس هاي کار و البسه مبارزه با حريق طراحي شده است.

 

 

 • گيره کلاه مدل A002BE :
 • براي نصب روي کلاه هاي ايمني و يا کلاه هاي مبارزه با حريق که فاقد شکاف نصب گيره چراغ قوه مي باشند طراحي شده است.

 

 • گيره کلاه مدل A002BD :
 • براي نصب روي کلاه هاي ايمني و يا کلاه هاي مبارزه با حريق که شکاف مخصوص روي بدنه اين کلاه ها تعبيه شده است، طراحي شده است.

 

 • پايه ديواري مدل A003 :
 • براي نصب روي بدنه اطاق خودروهاي امداد و نجات و آتش نشاني و يا نصب روي ديوار طراحي شده است.

چراغ قوه ضد انفجار مدل SF-14   

اين چراغ قوه ضد آب ،‌ضد ضربه و ضد انفجار بوده ، با طراحي  متفاوتي که دارد به راحتي در داخل جيب هاي ناحيه ي سينه قرار گرفته و يا با استفاده از گيره ي استنلس استيل الصاقي در پشت آن روي لبه جيب فرد قرار گرفته و نور آن منطقه ي عملياتي جلوي فرد را تا فاصله 240 متر روشن مينمايد .

لذا با ويژگيهاي فوق بسيار مناسب براي استفاده در عمليات مبارزه با حريق ،‌نجات و يا کار در تونل هاي معادن و عمليات تعمير و نگهداري حوزه هاي گاز ، نفت و پترو شيمي مي باشد .

ساير خصوصيات فني در کاتالوگ آن ذکر شده است .

کاتالوگ 

تائيديه استاندارد 

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

چراغ قوه ضد انفجار کلاهي و رو پيشاني مدل DS-14

اين چراغ قوه ضد آب ، ضد ضربه و ضد انفجار بوده و با توجه به نوع طراحي آن قابل نصب بر روي همه نوع کلاه ايمني و يا نصب روي پيشاني مي باشد . نور دهي آن در دو حالت براي شرايط محيطي عادي و براي شرايط محيطي دود و مه آلود مي باشد . جسم جلويي چراغ قوه با استفاده از لولا قابليت تغيير زاويه نور دهي لغايت 90 درجه را داشته و به همين خاطر تنظيم نور آن  روي نقطه کار بسيار آسان مي باشد .

استفاده از اين چراغ قوه در عمليات نجات ، حضور در تونل ها و معادن ، فعاليتهاي بازرسي دوره اي در صنايع نفت ، گاز و پترو شيمي ، امور تعمير و نگهداري بويژه در حوزه هايي با قابليت اشتعال و انفجار مناسب مي باشد .

کاتالوگ 

تائيديه استاندارد 

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

 

تماس با ما

ایمیل ما
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن
071-32344577 الی 8
فکس
071-32357158
آدرس
شیراز - خیابان فلسطین ، معدل غربی ساختمان نصر پلاک 216 واحد1